Online Strateji Savaşı - Silah Oyunları - Silah Oyunu Oyna

Silahlı Oyunlar

Benzer Oyunlar

  • Zombi Savar
  • Mızrakla Koru
  • Beynini Koru
  • Korkunç Mağara
  • Power Rangers Savunma


Online Strateji Savaşı

79 out of 100 19

Farklı olmak, bölgenizi korumak ve askerlerinize savaş emri vermek istiyorsanız bunların hepsini bu oyunda bulacaksınız. Online strateji savaşı isimli oyunu isterseniz bilgisayara karşı da oynayabileceksiniz. Tercih sizindir. Savaş başlamadan önce yol kenarlarına karargahlar, bölük ve asker geliştirme kampları yapacaksınız. Ayrıca köyün girişlerine kuleler yerleştirerek üzerine okçular koyacaksınız. Oyun bölüm aşamalı şekilde ilerleyeceğinden dolayı her seferinde daha güçlü ordular kurmanız gerekecektir. Sadece ordu kurmak yetmeyecektir. Stratejik alanda askerlerinizin görevleri de çok önemlidir. Bunları daima düşünerek hareket etmek zorundasınız.
Oyunun ayrıca en önemli özelliği altındır. Altınlar ise sadece öldürdüğünüz düşmanlardan kazanılmaktadır. Bu yüzden asla köyünüze girmelerine izin vermeyin ve onlara geldikleri gibi cezalarını kesiniz.
Askerleri nasıl yerleştirdiğiniz çok önemlidir. Tamamen kendi taktiklerinizle düşmanı gafil avlamanız gerekmektedir. Askerlerinize bir kez şans daha verilmeyeceğinden dolayı nerede savaşacaklarını iyi bilmelisiniz.

Oynanma Sayısı 6002

REKLAM