Amerikan Askerleri - Silah Oyunları - Silah Oyunu Oyna

Silahlı Oyunlar

Benzer Oyunlar

  • Zombi Savar
  • Mızrakla Koru
  • Beynini Koru
  • Online Strateji Savaşı
  • Korkunç Mağara


Amerikan Askerleri

100 out of 100 6

Türk silahlı kuvvetleri tarafından sınırı koruma emri alacaksınız. Nedeni de Amerikan Askerleri ülkenize girmeye çalışacağından dolayıdır. Tamamen savunma üzerine kurulu olan bu savaşta otomatik silah makineleri kullanacaksınız. Düşmanın geleceği yerleri bildiğinizden dolayı onlara pusu kuracak ve geldiklerinde harekete geçerek yok etmeye çalışacaksınız. İlk başlarda yavaş gelecekleri gibi basit ölebilen rütbesiz askerler göndereceklerdir. Fakat zaman ilerledikçe bu tamamen zor hale dönüşecektir.
Amerika askerleri güçlendikçe sizin de silahları geliştirmeniz ya da çoğaltmanız gerekecektir. Yerleştirilen makinelerin hepsi parayla satın alınmaktadır. Düşman yok ederek para kazanabilirsiniz. Çatışmaya fazla girmeden uzaktan hepsini etkisiz hale getirmeniz gerekiyor. Komutan olarak ordunun başına geçtiğinizden yönlendirmelerin hepsi sizin tarafınızdan sağlanmaktadır. 'Mouse' tüm işlevi kontrol etmeye yaramaktadır.
Düşmanın ilerleme hızını sağ alt köşeden değiştirebilir, oyunu durdurabilir ve istediğiniz zaman tekrar devam ettirebilirsiniz. Bölüm geçebilmeniz için tüm orduyu durdurmanız gerekiyor. Yeni seviyeye geçmeden önce kazanılan Skill Point'leri harcamayı unutmayınız.

Oynanma Sayısı 4723

REKLAM