2D Minecraft - Silah Oyunları - Silah Oyunu Oyna

Silahlı Oyunlar

Benzer Oyunlar

  • Asi Savaşçı
  • Pofuduk Toplar Firarda
  • Kaptan Amerika Adalet Kalkanı
  • Kasaba Şerifi
  • Hapisten Kaç


2D Minecraft

87 out of 100 15

Gerçek ismi Mine Blocks olan bu oyunumuz da bir gölün içerisinde başlayacaksınız. Suyun alt tarafına doğru indikçe hem ekran kararacaktır hem de karakteriniz nefes alamayacağından dolayı yavaş yavaş ölüm tehlikesi yaşayacaktır. Bu sebepten dolayı daima su üzerinde durmaya çalışacaksınız. 2D Minecraft Oyunun da kontrolleri sağlamak biraz zordur. Ama zamanla kavrayacağınızı tahmin ediyorum. Kendi kafanıza göre bir dünya yaratabilmek için öncelikle sulardan kurtulmanız gerekiyor. Tek tek kare şeklinde onları yok ederek oralara bloklar yerleştireceksiniz. Ağaçları kesebilir ve kestiğiniz ağaçları odun olarak kullanabileceksiniz. Odunları ise ardından ev yapmada kullanabilirsiniz. Kapının önüne çeşitli çiceklerle süslemeler yapacak, pencere yerleştirecek ve daha bunun gibi niceleri yer alacaktır. Seçim konusu tamamen size ait olduğundan kendi fikirlerinizi inşa etmeye odaklanmalısınız.
Oyun ekranı açıldığında önce Play Mine Block seçeneğine tıklayacak ardından da Create New World diyerek yeni bir dünya oluşturacaksınız. Dünyanıza isim vermeyi unutmayınız.

Mouse = Yön değiştirme, blok yok etme, blok yerleştirme işlerini yapacaktır.
( w,a,s,d ) = Karakter kontrol tuşları

Diğer kullanmanız gereken tuşların hepsi zamanla ekranda gösterilecektir. Neyi nasıl yapacağınızı oynadıkça daha iyi kavrayacaksınız.

Oynanma Sayısı 7285

REKLAM